In de maanden september t/m december 2010 sponsorden wij:
Klaslokalen, meubilair, uniformen, keuken inrichting en een lunch programma voor
El Roi Kindergarten & Primary school
El Roi Kindergarten & Primary school beschikte tot voor kort alleen nog over een betonnen gebouwtje, waar de kinderen op de grond moesten zitten. Het geheel was 1 grote ruimte waar alle niveaus kinderen bij elkaar zaten. Doingoood foundation heeft scheidingswanden en meubilair gesponsord. Met als gevolg dat de school nu uit 3 klaslokalen bestaat en alle kinderen aan een tafeltje en op een stoeltje kunnen zitten. El Roi is nu ook qua uiterlijk een echte school! En de kinderen zijn er hartstikke trots op.

De kinderen op El Roi Kindergarten & Primary school hadden geen (verplichte) school uniformen. Zij beschikten nauwelijks over een fatsoenlijke set kleding om te dragen. Door de sponsoring van de school uniformen verandert er veel. De kinderen hebben ten minste 1 set goede kleding en daarnaast hebben zij een paar stevige schoenen gekregen. Ook is het zo dat de school nu een stap dichter bij registratie en erkenning door de Keniaanse overheid is. Het dragen van school uniformen door de leerlingen is namelijk een van de vereisten om de school te mogen registreren. De kinderen kregen de uniformen op 23 december 2010, als kerst geschenk. Ook werd deze dag en feestelijke kerst lunch geserveerd. De kinderen waren heel trots en blij met hun nieuwe uniformen!

Doingoood foundation heeft een lunch programma opgezet, waardoor de kinderen nu minimaal 1 voedzame maaltijd per dag zullen krijgen. Bovendien blijven ze nu de gehele dag op school. Het lunch programma is dus niet alleen bevorderlijk voor hun gezondheid, maar ook voor hun leerprestaties!
De lepra slachtoffers in Blessed Camp hebben nieuwe, aangepaste schoenen gekregen. Ook kregen ze krukken, om zich makkelijker te kunnen verplaatsen. Hun voeten bleken vol te zitten met ingegraven zandluizen, soms wel 60 tot 80 per persoon! Een van onze Doingoood vrijwilligers, Geertje, heeft zich toegewijd aan het verzorgen en schoonmaken van de voeten van de bewoners. Ze zullen allen 2 paar sokken krijgen om hun voeten schoon te houden.

- PCBS Ichthus te Apeldoorn, op initiatief van Juf Reiny heeft het EL Roi meubilair gesponsord
- Stichting Shoulder 2 Shoulder foundation heeft de scheidingswanden voor El Roi gesponsord
De aanschaf van deze school uniformen werd mede mogelijk gemaakt door donaties van: - Docenten van het Wolfert Lyceum te Bergschenhoek
- Peter en Rene Wind, Gerry Kamzol, Fam. Moonen, Robyn Holland
- Mevr. Vermeulen-Windsant, Fam. Riegen-Verdooren, Fam. Vermeulen
- Fam. Lukassen, Fam. van Gelderen, Fam. van Es
De opzet van het lunch programma werd mede mogelijk gemaakt dankzij donaties van: - Silke Minten
- PBCS basisschool Ichthus te Apeldoorn
- Opbrengst van de straat BBQ te Nieuw Vennep
- Enkele structurele donateurs van het lunch programma
Het nieuwe beddengoed voor APDK werd mede mogelijk gemaakt danzij donaties van: - Life Fit Centre te Lelystad op initiatief van Chantal Schipper
De aanschaf van de schoenen en krukken voor Blessed Camp werd mede mogelijk gemaakt dankzij de donatie van: - Familie Kreijen

